امشب داشتم با یکی از دوستان صحبت می کردم که ناگهان تصویری از شهید برای بنده ارسال کردند ، نمیدونم چی شد تصمیم گرفتم از اون تصویر استفاده کنم و یک طرح برای شهید زاهد پور آماده کنم ، نمیدونم خوب شد یا نه ، اما تقدیمی هست به روح ملکوتی این پاسدار مدافع حرم اهل البیت علیهم السلام

ان شاء الله ایشان و سایر شهداء شفیع ما در روز محشر باشند…

پوستر شهید اسماعیل زاهدپور بهمراه فایل لایه باز

پوستر شهید اسماعیل زاهدپور بهمراه فایل لایه باز

نکته : جهت دریافت پوستر فوق در اندازه اصلی (۲۸۳۵*۴۲۵۲) روی تصویر یا اینجا کلیک بفرمایید

همچنین فایل لایه باز این پوستر جهت استفاده و تغییر از طریق بخش ذیل تقدیم می گردد

به جهت اینکه حجم فایل برای دانلود زیاد نباشه ، چند تکه کردم ، فلذا بعد دانلود همه قسمت ها رو کنار هم گذاشته و از حالبت فشرده خارج نمایید

بخش اول :

http://www.salehon.ir/wp-content/uploads/2015/05/dl.gif

بخش دوم :

http://www.salehon.ir/wp-content/uploads/2015/05/dl.gif

بخش سوم :

http://www.salehon.ir/wp-content/uploads/2015/05/dl.gif

صلوات

.***

دل نوشت:

بارها آزموده اند و پاسخ همین است ..
تکبر کنی ..
گره در کار می افتد ..

چند خط مطالعه کنید :

روایت فرمانده تیپ مردم پایه گلستان از نحوه شهادت شهید مدافع حرم اسماعیل زاهدپور
فرمانده تیپ مردم پایه نینوا تأکید کرد: تمامی کسانی که به سوریه اعزام می شوند به صورت داوطلبی است و هیچ اجباری در خصوص اعزام به سوریه وجود ندارد لذا تمامی افرادی که در نبرد علیه تکفیری ها داعشی ملعون شرکت می کنند کاملا بصورت داوطلبی است.
سردار ملک در خصوص نحوه شهادت شهید زاهدپور گفت: شهید زاهدپور و همرزمانش در شهر حلب سوریه با تکفیری های داعش درگیر شدند و تعدادی زخمی و شهید می شوند. این تعداد از رزمندگان سمت دشمن می مانند که رزمندگان اسلام و مدافع حرم شب بعد عملیاتی برای آزادسازی زخمی ها و شهدا انجام می شود که پیکر مطهر شهید اسماعیل زاهدپور و تعداد دیگری از زخمی ها و شهدا از داعش بازپس گرفته می شود.
وی افزود: رزمندگان اسلام با تمام توان به دشمن حمله می کنند و نمی گذارند تا پیکر مطهر شهدا و زخمی های ما در دست داعشی های ملعون بماند.
فرمانده تیپ مردم پایه نینوا گلستان اظهار داشت: الحمدلله پیکر مطهر شهید زاهدپور در دست نیروهای خودی قرار دارد و هر وقت به تهران منتقل شود سریعا به گلستان و کردکوی منتقل خواهد شد.