به نام خداوند زیبایی ها

الحمدالله رب العالمین سه سال از تاسیس صالحون گذشت …
ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری شهادت خانم فاطمه زهرا (س) خدمت شما دوستان محترم و همراهان همیشگی مرکز فرهنگی صالحون ، و حمد و سپاس خداوند از اینکه توانستیم تا امروز در راهی که آغاز کردیم ثابت قدم بمانیم و مشکلات فراوانی که در بین راه متحمل شدیم رو پشت سر بگذاریم. امروز مفتخریم در این ایام که متعلق به مادر خوبی هاست ما هم لباس نوکریمان را به تن کنیم و سیاه پوش مادر سادات شویم …

رونمایی از قالب جدید سایت صالحون

همانطور که متوجه شدید ظاهر سایت صالحون تغییر کرد و قالب جدید بعد از مدتی استفاده از قالب قبلی روی سایت نصب شد و هم اکنون شما در حال نظاره آن می باشید !

رونمایی از قالب جدید سایت صالحون

«رونمایی از قالب جدید سایت صالحون»

 

همزمانی تعویض قالب سایت را با ایام شهادت خانم صدیقه کبری (س) را به فال نیک گرفته … همانطور که از شعار بالای سایت هم قابل دریافت می باشد ، از همان ابتدا این سایت را تقدیم به مادرمان کردیم … و ان شاء الله حضرت نگاهی به این جمع داشته باشند.
متاسفانه مشکلات زیادی تا همین امروز برای سایت به وجود آمده که یکی از مهم ترین آن ها کم آوردن سرور سایت هست و با توجه به حجم قالب های منتشر شده و فشاری که قالب ها روی سرور شرکت پشتیبان می آورند بشدت تحت فشار هستیم که سایت را یا تعطیل و یا به پنل های پر بازدید و (البته) گران قیمت تر ارتقاء بدیم که از عهده ما بر نمیاد!
فلذا صبر پیشه کردیم ، تولید را کمتر کردیم ، از دوستان خوب خودمان در عمارها کمک گرفتیم تا امروز سایت فعال باشد …
شما نیز دعا کنید
دعا برای سرپا ماندن صالحون و ادامه تولیدات فرهنگی و مذهبی

خبرهایی هم در راه است … صبور باشید!

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه برای “رونمایی از قالب جدید سایت صالحون”

 1. شرمنده شهدا گفت:

  سلام ورحمت خدا….

  قالب زیباییست…
  امیدوارم در پناه حق توفیقات روز افزون نصیبتان گردد…
  دعای مادر وشهدا بدرقه راهتان…
  یازهرا….
  ومن الله االتوفیق
  انک سمیع مجیب

پاسخی بگذارید