نشریه افسران شماره دوم

به نام حضرت حق
سلام علیکم
خوشبختانه این دفعه نشریه مون هماهنگ تر بود، نه که یه ماه وقت داده بودیـــم 😐 اعضای خسته ی ما، وقتی از خواب هم خسته می شدن، برا سرگرمی و رفع خستگی هم که شده یه لینکی برا نشریه آماده می کردن و دوباره می خوابیدن! همین شد که نشریه سر وقت بیرون اومد…! ولی جدای از شوخی، الحمدلله کار بچه ها این دفعه امیدوار کننده بود، مخصوصا زحمات فراوان جناب @basar که حقیقتا جای تقدیر و تشکر داره.

نشریه افسران شماره دوم
کل مطالب این شماره، حول موضوع «مبارزه با استکبار جهانی» می چرخه و دور و برش هم یه حاشیه هایی داریم… پس دانلود کنید و حتما مطالب رو مطالعه کنید.
در ضمن نظرات و پیشنهادات و فحش و بــــــوق و بد و بیراهتون رو هم می تونید برا نشریه بفرستید. و تا یادم نرفته بگم که اگه مطلب خیلی خیلی خیلی خیلی … باحال هم تو افسران منتشر کردید، کافیه لینکش رو برامون بفرستید.
ایمیل ما: n.afsaran@gmail.com

دریافت نشریه : دریافت

پی نوشت :

بِسْم اللهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیم
آورده اند که ((شیخ الرئیس ابوعلى سینا)) روزى با کوبه وزارت مى گذشت ، کناسى را دیده که به کار متعفن خویش مشغول است و این شعر به آواز بلند مى خواند:

گرامى داشتم اى نفس از آنت
که آسان بگذرد بر دل جهانت

ابوعلى سینا تبسمى نمود و به او فرمود: حقا خوب نفس خود را گرامى داشته اى که به چنین شغل پست (در آوردن خاک و نجاسات از چاه ) مبتلا هستى از کناس از کار دست کشید و رو به ابوعلى سینا کرد و گفت :

نان از شغل خسیس (کار پست ) مى خورم تا بار منت شیخ الرئیس ‍ نکشم

نمونه معارف ۱/۱۶۲ – نامه دانشوران