ای سید ما، ای مولای ما
ما آنچه باید بکنیم انجام میدیم، آنچه باید می گفتیم هم گفتیم و خواهیم گفت
من جان ناقابلی دارم، جسم ناقصی دارم، اندک آبرویی هم دارم که این رو هم خود شما به ما دادید
همه اینها را من کف دست گرفتم و در راه انقلاب و اسلام فدا خواهم کرد
سید ما، مولای ما دعا کن برای ما….

جملاتی که هر موقع نوشته , شنیده و یا خوانده می شود بعض خواهد آمد سراغ عده ای از این جمعیت چند میلیونی جبهه انقلاب اسلامی ایران …

که … چه کردیم که ولی فقیه مجبور به زدن این حرف ها شد…

روز های آینده اگر عمری بود چند خطی قلم خواهم زد..

به مناسبت فرارسیدن ایام ۹ دی ماه , سالروز بیعت ملت با ولایت لوگوی گوشه نما با موضوع نه دی آماده شد که ان شاء الله مورد استفاده وبلاگ نویسان قرار بگیرد…

 

لوگوی گوشه نما با موضوع نه دی

لوگوی گوشه نما با موضوع نه دی

 

کد لوگوی گوشه نما با موضوع نه دی را می توانید در بالا ترین قسمت ویرایش قالب وبلاگتان
و یا در بخش کد های اضافی قرار دهید

دریافت با ذکر یک صلوات

جهت مشاهده کد اینجا کلیک کنید

***

لوگو برای سمت راست:

 <script type=text/javascript src=http://www.salehon.ir/wp-content/uploads/2014/12/logo9dey-right.js></script>

  لوگو برای سمت چپ:

<script type=text/javascript src=http://www.salehon.ir/wp-content/uploads/2014/12/logo9dey-left.js></script>

چند خطی در مورد نه دی :

استکبار جهانی در سال های اخیر علاوه بر استفاده از جنگ سخت برای مقابله با جهان اسلام، از جنگ نرم به عنوان حربه ای دیگر استفاده کرده و با به خدمت گرفتن رسانه ها به دنبال همسویی افکار عمومی ملل مسلمان با سیاست ها و اندیشه های مادی گرایانه خود است.

در فتنه ۸۸ شاهد بودیم که استکبار جهانی با در اختیار داشتن رسانه ها چگونه به جنگ با نظام مقدس جمهوری اسلامی آمد  و اگر نبود درایت و بینش عمیق حضرت  امام خامنه ای معلوم نبود که چه به سر این نظام می آمد. آری رسانه های بیگانه  با انتشار اخبار و رویدادهای مختلط از درست و نادرست بر افکار عمومی ایران تاثیر گذاشته و جماعتی را در توهم این مساله که  این نظام متقلب است و باید آن را از بین برد، قرار دادند.

مگر نبود انعکاس لحظه به لحظه تجمعات و درگیری ها و اعلام آمارهای نادرست که مثلا در میدان آزادی بیش از سه میلیون نفر در حمایت از فلان کاندیدا تجمع کرده و خواهان ابطال انتخابات هستند.

هنوز یادمان نرفته که عده ای از کسانی که خود را یار امام می دانستند  با گفتار و رفتار و کردارشان  آب به آسیاب دشمن ریختنتد و تا آنجا پیش رفتند که حتی اعلام کردند که « حالا که ما نیستیم پس چه بهتر که نظام هم نباید باشد».

اینکه این افراد از درون با رسانه های بیگانه همکاری داشته اند شکی نیست، اما همین قدرت رسانه بود که به کمک نظام جمهوری اسلامی آمد و آتش فتنه را که در کشور شعله ور شده بود، خاموش نمود. آری انعکاس اقدام فتنه گران در پاره کردن تمثال مقدس حضرت امام خمینی(ره) و به سخره گرفتن عاشورا و حمله آنان به مردم عزادار در چنین روزی خود اقدامی بسیار بجا و به موقع بود که مردم را نسبت به این جماعت نااهل آگاه و بصیر کرد و همین عامل باعث شد مردم به ندای مولا و مقتدایشان حضرت امام خامنه ای پاسخ مثبت داده و حماسه نهم دی را خلق کنند.